Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Isuzu D-Max

€10,250
2010' Isuzu D-Max photo #1
2010' Isuzu D-Max photo #2
2010' Isuzu D-Max photo #3
2010' Isuzu D-Max photo #4
2010' Isuzu D-Max photo #5
2010' Isuzu D-Max photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina esht ne gjendje te shkelqyer ekonomike dhe inxhinierike.e sapo ardhur nga europa.kilometrat jane origjinale.per me shume detaje kontaktoni

  • 069Show phone
  • Fier
  • 20 October 2023
Support Ukraine