Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2022' Infiniti QX56

€39,500
2022' Infiniti QX56 photo #1
2022' Infiniti QX56 photo #2
2022' Infiniti QX56 photo #3
2022' Infiniti QX56 photo #4
2022' Infiniti QX56 photo #5
2022' Infiniti QX56 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 2 years
Mileage: 55000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

shitet infinity prodhim japonez,i vitit 2022 pothuajse e re .boje e bardhe perla ,motor 2.0 l turbo charger me 270 kf ,shume e fuqishme. NDEZJE NGA DISTANCA 4x4, tapicieri lekure elektrike dhe me ngrohje. car play .sistem frenimi automatik para dhe mbrapa kembesor dhe makina ,line asist, hill asist. feneret led inteligjent.hapje mbyllje keyless, baxho xhami dhe obsione te tjera ..full ne kategorine e saj. e sapo ardhur taksa,siguracion te sapo prera vaj filtra te sapo ndruar. goma frena te reja.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 6 January 2024
Support Ukraine