Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Infiniti FX

€7,000
6 photos
Body: Sports Car
Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Nissan Infiniti FX45 me gjitha sherbimet e bera ne kohe vaj filtra deri te gomat e reja. Letra te sapo prera. Kolaudimi per 2 vjet. Xhama te zinj origjinal. Eshte full opsion deri te ndezja me pult nga jasht ne distanc per ta gjetur ambientin e ngroht ne dimer dhe te ftoht ne ver me element sigurie qe nqs ne makin hipen nje person tjeter per ta vjedhur fiket automatikisht.340 kuaj fuqi Ka sistem audio bosse,baxho xhami,sallon lekure, komanda ne timon ,4x4 automatike,pilot ,fener bixenon,stopa me pika led fabrike,sedilje xhama pasqyra elektrike,kamera,bagazhier qe lexon cd mp3 dvd,Ekran te madh me tauch screen,blutooth,gps ,navigator.12 airbag sigurie Marmita sportive te fabrikes.Per me teper shikojeni nga afer.ka impiantin e gazit me te mir lovato (1500 euro) te sapovendosur me 5 vjet garanci. cmimi eshte okazion

Support Ukraine