Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Infiniti FX

€7,500
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 110000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Infiniti FX45 me gjitha sherbimet e bera ne kohe vaj filtra deri te gomat e reja.Eshte full opsion deri te ndezja me pult nga jasht ne distanc per ta gjetur ambientin e ngroht ne dimer dhe te ftoht ne ver me element sigurie qe nqs ne makin ipen nje person tjeter per ta vjedhur fiket automatikisht.340 kuaj fuqi Ka sistem audio bosse,baxho xhami,sallon lekure, komanda ne timon ,4x4 automatike,pilot ,fener bixenon,sedilje xhama pasqyra elektrike.Per me teper shikojeni nga afer.ka impiantin e gazit me te mir lovato (1500 euro) te sapovendosur.cmimi eshte okazion 7500 euro nuk nderrohet vetem shitet.Sinqerisht ju them qe kjo lloj makine Fx45 nuk prodhohet me !

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 May 2022
Support Ukraine