2009' Infiniti photo #1
2009' Infiniti photo #2
2009' Infiniti photo #3
2009' Infiniti photo #4
2009' Infiniti photo #5
2009' Infiniti photo #6
6 photos

2009' Infiniti

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,000
Published 10 June 2024ID: sQkoCI

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Yellow

Seller's comments about 2009' Infiniti

Makina eshte ne gjendje te mire
3.5 benxin gaz, impianti i gazit italian, ka kushtuar 1200€
Kthimi ne gaz e bene shume ekonomik dhe nuk i ul fuqite.
Makina eshte ne gjendje te mire si jasht dhe brenda,
Dekumenta te paguara.

Support Ukraine