Bookmark This

2005' Hyundai Terracan

€4,500
Report This Ad!
  • 2005 Hyundai Terracan in Korce, Albania
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Hyundai Terracan 2.9crdi e 2005 me nje gjendje perfekte si ne luk ashtu edhe ne motor e pjese xhenerike! E paisur me dy sete gomash sebashku me disqet per cfare do lloj terreni! Serviset te gjitha perfekt dhe se fundi vaj+ filtra dhe amortizatore te rinj! E fuqishme dhe potente ne rruge me konsum shume te arsyeshem karburanti sepse nuk eshte gjate gjith kohes 4×4 vetem kur ti e deshiron! Shoqerohet edhe me nje game te gjere pjesesh rezerve (sepse e shfrytezoj kohen dhe e vleresoj ate) Nje okazion per tu vleresuar sepse eshte mbajt per merak! MUNDESI NDRIMI ME MAKINE TE VOGEL!

  • 069Show phone
  • Korce
  • 8 March 2021