Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Hyundai Santa Fe

€12,800
2013' Hyundai Santa Fe photo #1
2013' Hyundai Santa Fe photo #2
2013' Hyundai Santa Fe photo #3
2013' Hyundai Santa Fe photo #4
2013' Hyundai Santa Fe photo #5
2013' Hyundai Santa Fe photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Hyundai Santafe eVgT 4x4
Motor 2.0 natte
Motor i tipit eVGT (motorri me i mire, me i forte, me i fuqishem dhe me ekonomik i Hyundait)
Viti - 2013
Kambio - Automatike
Panorama
Kilometra - 135000
Gjendja si e re
ndezje fikje me buton
Hapja e dyerve me shenje gishti
Active ECO
Kompjuter bordi
Sallon lekure
Serdilja e shoferit me ngrohje dhe ftohje (v
Serdilja e pasagjerit dhe serdiljet mbrapa me ngrohje
Serdilje me fryrje
Kamera parkimi
Sensore parkimi
Sensore dritash/shiu
Sensore fshiresesh
Navigator multifunksional me touch
Bluetooth, mp3, CD, Aux, Video
Kryen lidhje me celularin
Komanda ne timon
Timon me ngrohje

Clima zonal
Pilot automatik
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike me hapje moyllje
Dhe shum opsione tjera

Cmimi 12,800 €uro

  • 069Show phone
  • Durres
  • 1 April 2024
Support Ukraine