Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Hyundai Santa Fe

€12,900
2013' Hyundai Santa Fe photo #1
2013' Hyundai Santa Fe photo #2
2013' Hyundai Santa Fe photo #3
2013' Hyundai Santa Fe photo #4
2013' Hyundai Santa Fe photo #5
2013' Hyundai Santa Fe photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

HYUNDAI SANTAFE EVGT 4WD (4X4), 7-VENDESHE, VITI
Fundi 2013 pothujse 2014
2.0 NAFT, KAMBIO AUTOMAT +_,
145000 kilometra originale
airbag, abs,
esp,
sensor parkimi,
kamera parkimi,
Full panorama
hapje mbyllje me gisht,
blinspot,
ndezje fikje start/stop,
tener me lupa,
sendilje me ngrohje ftohje para,
sendilje me ngrohje mrapa,
sendilje me memorie + tryrje ctryrje,
timon me ngrohje, timon me 3 opsione normal/sport/
comfort,
komanda tek timoni,
bord kompjuterik,
vet parkim,
auto hold,
bluetooth, aux, kart memorie, navi, perde originale mbrapa, prize per laptop eti 220V, condicioner me clima dhe tek bagazhi, AC 220V, active ECO, pasqyrat me palosje, pasqyr antiverbuese, sensor shiu, sensor dritash etj, makina theksoj esht ne gjendje perfekte e gatshme per cdolloj prove, e sapoardhur nga jasht me dogan te paguar gati per targa, makina esht full opsion ne llojin e vet
Cmimi 12,900€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 30 March 2024
Support Ukraine