Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Hyundai Santa Fe

€8,300
6 photos
Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Makina është në gjendje perfekte.sapo ardhur dogan epaguar.sherbimet ekryera makina posedon goma 80.perqind shumë epastr mrena dhe jasht kamjo automat sedilet me ngrohje kamra parkimi sensor parkimi tapiceri mershin ndezja start stop klima navi abs esp.full per kategorin esaj.mundsi ndrrimi

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 8 February 2023
Support Ukraine