Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Hyundai Santa Fe

€9,900
2010' Hyundai Santa Fe photo #1
2010' Hyundai Santa Fe photo #2
2010' Hyundai Santa Fe photo #3
2010' Hyundai Santa Fe photo #4
2010' Hyundai Santa Fe photo #5
2010' Hyundai Santa Fe photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Hyndai santa fe importuar nga Gjermania
Viti 2010
Motorr 2.7 benzin gaz
Impianti montuar ne gjermani
Cambio Automatike
4x4
Sallon lekure
Baxha
Sendilje elektrike dhe ngrohje
Xhama elektrik
Sensore parkimi
Fener xenon
Pasqyra me palosje
Komanda ne timon
Goma te reja 100%
Vaj filtra te nderruara
172.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 9900€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 23 January 2024
Support Ukraine