Bookmark This

2009' Hyundai Santa FE

€7,500
Report This Ad!
  • 2009 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina esht full option navi komanda ne timon pedalet me rregjister auto sediljet me ngrohje dhe me memorje sedilet jan gjys kamosh dhe lekur pasqyrat elektrike me palosje dhe me memorje dritat xenon smart key te mundeson hapjen dhe ndezjen e makines pa e perdor celesin xhama te zi mbrapa origjinal para qese makina esht 7 vendshe posedon dhe gom rezerv.makina esht ne gjendje shum te mir mund ta kontrrolloni ku te deshironi.cmim i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 18 March 2021