Bookmark This

2009' Hyundai Santa FE

€7,900
Report This Ad!
  • 2009 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania
Mileage: 60000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Okazion!! Shitet HYUNDAI SANTAFE 2.2 CRDI SLX VGT kmabio automat tip tronic, sedile lekure plus kamosh, sedile elektrike me ngrohje para dhe mbrapa, sedilje me memorje, navi me touch, CD Radio, mp3, aux, bluetooth,A/C clima digitale, clime bizonale, baxha, komanda ne timon. VDC( vehicle drive control), pedale me regjister,ABS, ESP, SRS, CELES SMART, auto hold dishese, pasqyra me palosje, sinjale ne pasqyra, fenere me larje, drita xenon me lupa, sensore parkimi, disqje 17 inc kromato, goma 70% te reja, 95000 km.etj etj. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike, xhenerike si dhe ne interior dhe eksteriorin e saj. Cmimi 7900 € i diskutueshem per me teper watsapp: 0696436944 ose tel 0689066066 po ashtu mund te na ndiqni ne instagram ose facebook ne : e2eAutoAgency

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 21 December 2020