Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Hyundai Santa Fe

€3,199
2007' Hyundai Santa Fe photo #1
2007' Hyundai Santa Fe photo #2
2007' Hyundai Santa Fe photo #3
2007' Hyundai Santa Fe photo #4
2007' Hyundai Santa Fe photo #5
2007' Hyundai Santa Fe photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

SHITET HYUNDAI SANTA FE. MOTORI 2.2 BENZIN GAZ NDER MOTORRAT ME EKONOMIK MOTORR I TIPIT RI .ME 5 MI LEK GAZ BEN 100 KILOMETER.TE GJITHA SHERBIMET E BERA ME FATUR MBI 2 MILJON LEK SHERBIME 4 GOMAT 100% TE REJA FERROTAT E NDERRUARA PARA MBRAPA SOT ME 03.08.2023.VAJ DHE TE GJITHA FILTRAT TE NDERRUARA SOTTT CLIMA DIGJITALE UJ ANTIFRIZ BATERIA E RE.ABS ESP SRS KOMPJUTER BORDI 4 X 4 AKTIVE 4 GOMAT 100% TE REJA.XHAMAT ELEKTRIK.CLIMA DIGJITALE XHAMAT E ZI KOMPLET ORIGJINAL JA VENDOSA SOT NE SHIJAK 600 MI LEK DHE XHAMI MBRAPA I ZI ORIGJINAL NJE DOR E PERDORUR NGA UN MAKINE PERSONALE 298400 KILOMETRA ORIGJINALE SHITET PER ARSYE EMIGRIMI DOGAN LETRA TAKSA DERI ME 23.07.2024 SIGURACIONI DERI ME 01.10.2024.TARGIM I PARE 1 PRONAR 2 VJET KA MAKINA NE SHQIPERI CMIMI 4000 EURO ME NDERRIM KESH 2999 EURO i padiskutueshem fareeeeeeeeeeeeeeee
Freksionin e ri e vendosa sot me 01.10.2023

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 5 November 2023
Support Ukraine