Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Hyundai ix35

€12,000
2014' Hyundai ix35 photo #1
2014' Hyundai ix35 photo #2
2014' Hyundai ix35 photo #3
2014' Hyundai ix35 photo #4
2014' Hyundai ix35 photo #5
2014' Hyundai ix35 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

✅ Hyundai ix35
✅ Gjendje perfekte 10/10
✅ Viti: 2013 (ne qarkullim 2014)
✅ Kilometra : 260000
✅ Kambio manuale
✅ Motorr 1.7 nafte
✅ Letrat sapo te paguara
✅ Fener me led dhe xenon
✅ Sensor dritash
✅ Sensor shiu
✅ Pasqyrat elektrike me palosje
✅ Sensor gomash
✅ Sensor parkimi ( +kamer )
✅ Navi i madh me touch
✅ Keyless go
✅ Goma 4 te reja vere + goma rezerv all seasons me diskun origjinal
✅ Klima me dy zona dhe ekran dixhital
✅ Auto cruise
✅ Sedilje me ngrofje para mbrapa
✅ Komanda ne timon

  • 067Show phone
  • Durres
  • 18 September 2023
Support Ukraine