Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Hyundai i30

€8,000
2012' Hyundai i30 photo #1
2012' Hyundai i30 photo #2
2012' Hyundai i30 photo #3
2012' Hyundai i30 photo #4
2012' Hyundai i30 photo #5
5 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

👁️‍🗨️Hyundai i30
🟢Viti 2012
🟢Motorri: 1.6 VGT Nafte
🟢Kambio: Automatike
🟢Kilometra: 205.000 KM
🟢Dogane e paguar, gati per targe
🔹Opsione shtese:
🔹Goma te reja
🔹Komanda ne timon
🔹Start Stop me buton
🔹Hapet dhe mbyllet me celes ne xhep
🔹Sendilje me ngrohje
🔹Eco mode
🔹Pasqyra Elektrike
🔹Sensor shiu
🔹Aux, Bluetooth,USB
🔹Sensor parkimi
🔹Kamer parkimi
🔷Makina eshte ne gendje perfekte ,e gatshme per tu
kontrolluar

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 9 November 2023
Support Ukraine