Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Hyundai i20

€3,900
2009' Hyundai i20 photo #1
2009' Hyundai i20 photo #2
2009' Hyundai i20 photo #3
2009' Hyundai i20 photo #4
2009' Hyundai i20 photo #5
2009' Hyundai i20 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

HYUNDAI i20 1.4 NAFT(cmimi i pa diskutushem
VITI 2009
KAMBJO MANUALE
KOMPJUTER BORDI
KOMANDA NE TIMON
SERDILJE ME NGROHJE
USB iPOD AUX
KONDICIONER
PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE
DRITA KSENON
GANXHE RIMORKIMI
MAKINA KA LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT DHE KOLAUDIMIN PER 2 VJET DERI NE SHKURT 2025,
ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM
Cmimi 4400 euro

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2023
Support Ukraine