Bookmark This

2012' Hyundai Accent

€8,900
Report This Ad!
  • 2012 Hyundai Accent in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 75000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO deri ne 27.01.21. Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne piken tone ne sheshin Ish-Shqiponja, Tirane ose: dergoni email ne auto999tirane@gmail.com / telefononi ne numrat: 0692094999, 0684094999.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 April 2021