Bookmark This

2011' Hyundai Accent

€8,200
Report This Ad!
  • 2011 Hyundai Accent in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 65000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO . Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne piken tone ne sheshin Ish-Shqiponja, Tirane ose: dergoni email ne auto999tirane@gmail.com / telefononi ne numrat: 0692094999, 0684094999.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 April 2021