2006' Hummer H2 photo #1
2006' Hummer H2 photo #2
2006' Hummer H2 photo #3
2006' Hummer H2 photo #4
2006' Hummer H2 photo #5
2006' Hummer H2 photo #6
6 photos

2006' Hummer H2

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€38,000
Published 11 June 2024ID: lBSu7P

Information from the owner

Age: 18 years
Mileage: 90000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2006' Hummer H2

SHITET … Hummer H2 Viti 2006 KM 91.000ml benzine+ gaz i sapo montuar me 3 vite garanci…full optional…dvd sensor parkimi imp muzike Bose sedilje me levizje ngrohje memorie clima 4 zona etj…tapiceri kafe shume e bukur,jashte lyer per merak,disqe 20 origjinal te ri dhe goma te reja…bateri vaj filtra tamburo te reja…gjendje perfekte cdo detaj…
Enold

Support Ukraine