2010' Honda Odyssey photo #1
2010' Honda Odyssey photo #2
2010' Honda Odyssey photo #3
2010' Honda Odyssey photo #4
2010' Honda Odyssey photo #5
2010' Honda Odyssey photo #6
6 photos

2010' Honda Odyssey

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,000
Published 29 June 2024ID: gXx2l3

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 45000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' Honda Odyssey

Shitet Honda Odyssey. 7+1 Makina e blere me 0 km me porosi direkt nga fabrika. Me pak kilometra 44 664 km.
Eshte me dokumeta te rregullta dhe te paguara deri me 04/09/2025. Makina eshte full option, automat, kondicioner, sedilje lekure,benzine dhe xhama te erret te homologuar.
Eshte me pedane rreshkitese qe i pershtatet karriges invaliditetit. Sherbime te kryera dhe e gatshme per çdo lloj prove. Ndodhet ne Tiranë.
Çmim 15.000 euro (i disktutueshem)
Cel
Whatsapp/ Viber

Support Ukraine