Bookmark This

2010' Honda CR-V

€9,500
Report This Ad!
  • 2010 Honda CR-V in Tirane, Albania
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Honda CR-V -2.4 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2010 me 184.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , AUX , komando ne timon , xhama te zinj origjinal , disqe alumini , goma te reja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—9.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsApFacebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 27 December 2020