Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford S-Max

€7,200
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

shitet ford s max 2011 me dogan kambio automat me dogan ne gjendje super 5+2 gjendja super km 192. mij klimatromik bizona pasqyra me palosje dhe drit sensore shiu xhami me refleks i par xhamat mbrapa te xhinj origjinal sendilet gjys lekur gjys lecke me levizje butona motorri dhe eco dhe fast disqr 17 gomat 80% pireli dritat led origjinale sensore parkingu origjinale navigator tel dvd origjinale cdo gje extra full shitet nuk NDRROHET cmimi 7200€ .

  • 068Show phone
  • Durres
  • 18 July 2022
Support Ukraine