Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Ford Mondeo

€18,900
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Ngjyra e bardhe perle
-Tapiceri lekure
-Xhama te zinj origjinal
-Full Led
-Ngrohje sediljesh
-Navi etj
-Siguracion Full KASKO
-Goma te reja
-Keyles (2 Celesa)
Makina eshte targuar 4 muaj me pare dhe shitet per arsye investimi diku tjeter.
Shume e paster, nuk ka asnje rrjedhje dhe asnje problem teknik apo fizik. E gatshme per tu kontrolluar tek mekaniku juaj i besuar!
Siguracion full Kasko per brenda dhe jasht vendit.
Cmimi okazion pasi fillojne nga 19.000 euro pa dogane jasht.
18900 Euro!

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 7 March 2023
Support Ukraine