Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Ford Mondeo

€12,000
2015' Ford Mondeo photo #1
2015' Ford Mondeo photo #2
2015' Ford Mondeo photo #3
2015' Ford Mondeo photo #4
2015' Ford Mondeo photo #5
2015' Ford Mondeo photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET >
Ford Mondeo Viti 2015
Motorrike: 2.0 TDCi (180Ps/135Kw)
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike
Kilometra: 230.000 KM
Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
Lista e Opsioneve:
• Baxho Xhami
^KEYLESS-GO
• Interior Lightning
• Kamera Parkimi
• Auto Start-Stop (ECO)
_ Start-Stop Engine (Ndezje me Buton)
Sendilie Para Elektrike + Ngrohie + Memorie
• Sendiljet Para Fryrje + Cfryrje
• Perde Mbrapa
• Komanda ne Timon
• Ekran i Madh
• Klima 2 Zona
• Cruise Control
Sensor Shiu
• Sensor Dritash
• Pasqyra Elektrike/ Palosje /Ngrohje
• Fener dhe Stopa Full LED
Dhe shume opsione tjera..
Makina eshte ne giendje perfekte, e gatshme per tu
kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
Astir, Tirane
Cmimi 12.000 euro i diskutueshem

Support Ukraine