Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2019' Ford Kuga

€14,800
2019' Ford Kuga photo #1
2019' Ford Kuga photo #2
2019' Ford Kuga photo #3
2019' Ford Kuga photo #4
2019' Ford Kuga photo #5
2019' Ford Kuga photo #6
6 photos
Age: 4 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

-Motorri 2.0 TDCI
-Viti 2019
-Kambio automatike
-Sendilje me ngrohje
-Navigator te madh
-Kamera parkimi
-Sensor parkimi(para dhe pas)
-Klima Bizonale
-2 celesa
-Goma te reja
Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar.Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Cmimi:14800€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 27 October 2023
Support Ukraine