2018' Ford Kuga photo #1
2018' Ford Kuga photo #2
2018' Ford Kuga photo #3
2018' Ford Kuga photo #4
2018' Ford Kuga photo #5
2018' Ford Kuga photo #6
6 photos

2018' Ford Kuga

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€16,500
Published 6 July 2024ID: xhvg23

Information from the owner

Age: 6 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2018' Ford Kuga

✅FORD Kuga 2.0 NAFT
✅VITI 2018
✅KARBURANTI Naft
✅KAMBIO Automatike
✅DOGANA E Paguar Gati Per Targa
✅KLM- 163.368
✅Tavan xhami Panaromik
✅Eco ( fiket ne trafik)
✅Sendilje Lekure me ngrohje
✅Limitator Shpejtesie
✅Marshe Ne Timon
✅ LANE ASSIST Ecen vete ne vijat e Bardha
✅Timon me dridhje
✅Komanda ne timon
✅Sensore Parkimi para mbrapa+Kamera
✅PASQYRA Me Palosje
✅ NAVIGATOR I MADH
✅ SENSOR DRITASH
✅SENSOR SHIU
✅Feneret full led INTELIGJENT
✅Ndezje Start Stop
✅Hapet Mbyllet me Prekje
Makina eshte ne gjenje te shkelqyer si nga ana motorrike dhe xhenerike,shum e paster,e sapo ardhur FULL OPSION
Cmimi 16500 € i Diskutueshem Me fature tvsh.

Support Ukraine