Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Ford Kuga

€13,800
6 photos
Mileage: 95000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Ford Kuga Escape versioni Titanium Sport , ngjyre kafe teper e vecante , motorr 1.5 benzine shume ekonomik , konsum mesatar 7L/100km mund te behet 100% gaz nese deshironi , ka 96.000 km , ne gjendje perfekte si e re , viti 2017 . Kamio automatike dhe marshe ne timon , Sedilje elektrike me fryrje dhe ngrohje , Ekran navi lcd me touch & usb & aux , Kompjuter bordi dhe komanda ne timon , Fenere inteligjent Led me Xenon/Bixenon , Sensore dhe kamera parkimi , Cruise control , Clima , Xhama te zi origjinal , 2 celesa , etj… Sapo jane bere te gjitha sherbimet dhe 4 gomat e reja , letra te paguara per 1 vit . Cmimi okazion per llojin e vet dhe per gjendjen qe eshte.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 March 2022