Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Ford Kuga

€13,800
2014' Ford Kuga photo #1
2014' Ford Kuga photo #2
2014' Ford Kuga photo #3
2014' Ford Kuga photo #4
2014' Ford Kuga photo #5
2014' Ford Kuga photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

- Shitet Ford Kuga viti 09/2014.
- Makina ka 123 mij km origjinale me liber sherbimi. Cdo sherbim i regjistruar ne liber.
- KA KALUAR KOLAUDIMIN ZVICERAN NE JANAR 2023.
-Servisi i fundit ne zvicer ne maj 2023.
-Cdo sherbim dhe km i dokumentuar ne liber sherbimi
- Eshte blere tek individ ne zvicer, dhe ka cdo gje origjinale.
- Nuk ka pasur kurre aksident, as goditje te vogla
- Kambio automatike, sherbime te kryera si dhe nderrimi i vajit
- Motorri ne gjendje perfekte si i ri
- Goma te reja me disqe 17 inch
- Sendile gjysem rrobe gjysem lekure
- Sistem inteligjent AWD me te gjitha gomat aktive.
- Shume e paster si makine dhe nuk eshte pire duhan.
- Hapje ndezje keyless
- Drita fshirese automatike
- Xhama te zinj origjinal
Cmimi perfshin Targa dhe dokumente shqiptare; taksa deri ne shtator 2024, Kolaudim deri ne 2025 she siguracion deri ne shtator 2024.
Makina vjen se shpejti ne Tirane nga Zyrich.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 September 2023
Support Ukraine