Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Ford Kuga

€10,500
2013' Ford Kuga photo #1
2013' Ford Kuga photo #2
2013' Ford Kuga photo #3
2013' Ford Kuga photo #4
2013' Ford Kuga photo #5
2013' Ford Kuga photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet Ford Kuga Titanium
2.0 nafte model 2013
kamio automatike.klima.
sensore parkimi para mbrapa, KAMERA.ndezje me gisht.
sedilje lekure dhe cope me ngrohje.
navigator.4×4.
ksenon.
komanda ne timon.pasqyra me palosje.
pasqyra elektrike.xhama te zinj origjinal.170 mije kilometra te certifikuara.
disqe alumini
goma pireli shume te mira.
gjendja shum e mire.
e importuar nga Gjermania

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 May 2023
Support Ukraine