Report This Ad!
Bookmark This

2012' Ford Kuga

€10,000
2012 Ford Kuga in Pogradec, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Ford Kuga 4X4 2.0 Diesel,,,-VitProdhim;2011/2012,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Automat/TipTronik,Sallon Gjysem Lekur/Rrobe Shum Te Paster,Sedilje Me Ngrohje,Sensor Parkimi/Drite/Shiu,KlimaTronik,Navigator (Radio/Cd/Aux/Bluetooth/Usb),Pilot Automatic,Tavan Panoramik Komplet,Ndezje(Start&Stop),Komanda Ne Timon,Xhama/Pasqyra Elektrike,Xhama Te Zinj Origjinal Etj,,,-Sherbimet Te Gjitha Te Bera,,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Super Si;Motorrike,Xhenerike Ashtu Dhe Estetike,,,,-Nuk Ndrrohet/-Cmimi I Diskutueshem!!!!!!

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 23 June 2021