Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Kuga

€8,900
2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
2011' Ford Kuga photo #4
2011' Ford Kuga photo #5
2011' Ford Kuga photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Ford Kuga me motor 2.0 nafte, ngjyre e zeze, me dogane te paguar. kambjo automatike,2 celesa origjinal dhe hapje mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ndezje me buton start- stop , ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike, disqe alumini origjinal, tavan xhami Panoramik, navigator te madh, sensor parkimi para - mbrapa, viti 22.10.2011, zgara mbajtese siper, goma 90% te reja
Xhama te zinj origjinal nga fabrika
Sallon lekur + rrobe
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik
Cmimi 8900 euro i diskutueshem

Support Ukraine