Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Ford Kuga

€9,500
5 photos
Age: 13 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

FORD KUGA TITANIUM 2.0Nafte Full Panoram FULL OPTIONS
Viti - 2010-2011
Kambio - Automatike
Pershkrimi
Ne gjendje te shkelqyer 10/10
Full options
Kilometra 178.000
Tavan xhami panoramik
Motor 2.0 nafte shum ekonomik
Ndezje Start/Stop
Kambio me opsion Sport , +/-
Navigator muktifunksional
CD , Aux , Radio , SD Card , Tel
Sendile lekure
Sendile me ngrohje
Sensore parkimi para dhe mbrapa origjinal
Kompjuter bordi
Hapje mbyllje dyersh me buton
Limitator shpejtesie
Pilot automatik
Komanda ne timon
AC Clima
Drita ksenon
Fenere me lupa
Pasqyra me palosje
Sendile ISOFIX
Bateri e re
Disqe , Goma te reja
Xhama te zinj origjinal
Sherbime perjodike te kryera vaj filtra te sapo nderruara.
Dogane e paguar gati per targim
Nuk ka nevoje per asnje sherbim , e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
Cmimi - 9500€

Vendodhja - Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 17 February 2023
Support Ukraine