Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Ford Kuga

€9,000
2010' Ford Kuga photo #1
2010' Ford Kuga photo #2
2010' Ford Kuga photo #3
2010' Ford Kuga photo #4
2010' Ford Kuga photo #5
2010' Ford Kuga photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📁Marka: Ford
📁Modeli: Kuga
📁Viti: 2010
📁KM: 242000 (origjinale)
📁Motorri: 2.0 TDCI 4×4
📁L.Djegese: Nafte
📁Transmesioni: Automat
📁Opsionet: Komanda ne Timon
📁Klima / AC Digitale
📁Limitator Shpejtesie
📁 Sendile Lekure
📁Sendile me ngrohje/ Fryrje
📁 Full Panoramik
📁 Sensor Parkimi para, mbrapa
📁 Bagazhi me 2 hapje
📁Keyless Start and Stop (Ndezje pa çels)
📁Dokumenta te sapo bëra, Kolaudim per 2 vjet.
📁Goma 90%
📁Shume e paster si brenda dhe jashte
📁Për më shume informacione kontaktoni ne

🚘📍Elbasan

Support Ukraine