Bookmark This

2004' Ford Galaxy

€3,000
Report This Ad!
  • 2004 Ford Galaxy in Tirane, Albania
Body: MiniVan
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO . Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne piken tone ne sheshin Ish-Shqiponja, Tirane ose: dergoni email ne auto999tirane@gmail.com / telefononi ne numrat: 0692094999, 0684094999.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 20 April 2021