Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Ford Fusion

€3,700
2008' Ford Fusion photo #1
2008' Ford Fusion photo #2
2008' Ford Fusion photo #3
2008' Ford Fusion photo #4
2008' Ford Fusion photo #5
2008' Ford Fusion photo #6
6 photos
Expired
1 year, 1 month ago
Age: 15 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet : Ford Fusion plus
Viti prodhimit : 2008
Forca motorike : 1.4
Karburanti : Benzin
Behet : 100 % Me gaz
Kambio : Automat
Kilometra : 161949
Sensor : Parkimi origjinal
Sensor : shiu
Sensor : drite
Klima : tronik
Pilot : Automat
Serdilet : Me Ngroje
Xhamat : Zinj Origjinal
Navi : math CD PLAY AUX USB
Me butona ne timon
Mbyllje : pasqyre
Me : Dy Çelsa
Disqe : 16
Goma : 90 %
Me dogan te paguar gati per targa
Makina esht ok si brenda dhe jasht
Çmimi 4200 €

Support Ukraine