Bookmark This

2004' Ford Focus C-Max

€3,300
Report This Ad!
  • 2004 Ford Focus C-Max in Vlore, Albania
Mileage: 193000 km
Displacement: 1600 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Ford Focus C-Max 1.6 Gia (Diesel)
Viti 2004
Km 192000
Sapo nderruar vaj filtra dhe 4 goma te reja te 2019, gjithashtu makines sapo i eshte ber sherbim total. E gatshme per cdo lloj prove. Makina ka gervishte te lehta ne boje por nga ana xhenerike eshte perfekte.
Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0694098901.
Vetem persona serioz te interesuar.

  • 069Show phone
  • Ndricim
  • Vlore
  • 11 September 2019
Sell Your Car