Report This Ad!
Bookmark This

2014' Ford Focus

€10,500
2014 Ford Focus in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 70000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Ford FOCUS Sedan. Makina ka pronar te dyte. Makina eshte blere tek Ford pas pronarit te pare me 26000 km dhe tani ka 72000 km. Makina ka te gjitha sherbimet e bera tek Ford dhe Bushi Servis Sh.a. me liber sherbimesh. Makina eshte automat, motorr 2.0 me nafte sedan, me ngjyre te zez, me klia, me xhama te zinje origjinal fabrike, ka kompjute bordi, me opsione sigurie ne ecje dhe per korsit, me vetefrenim ne qytet, me pasqyra njoftimi te parakalimeve / siguri, etj etj. Aktualisht sa jen bere sherbime vaj dhe filtra dhe shte vendosur bateri e re. Makina e gatshme per cdo kontroll tek Fordi por jo vetem.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 11 September 2021