Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Ford Focus

€8,500
2013' Ford Focus photo #1
2013' Ford Focus photo #2
2013' Ford Focus photo #3
2013' Ford Focus photo #4
2013' Ford Focus photo #5
5 photos
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 172000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Ford Focus viti 2013, full option, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 €\r\nShitet Ford Focus viti 2013, full option, 2.0 TDCI, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë gri e erret-shumë i bukur, 172.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, kompjuter bordi, klima, navigator/radio/Cd/bluetooth, limitator shpejtesie, sensore parkimi para-prapa, 8 airbag, xhama të errët origjinale, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 16", goma Michelin 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, shume ekonomike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 8500 Euro i padiskutueshem.

  • 069Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 5 May 2023
Support Ukraine