Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Ford Focus

€6,500
2013' Ford Focus photo #1
2013' Ford Focus photo #2
2013' Ford Focus photo #3
2013' Ford Focus photo #4
2013' Ford Focus photo #5
2013' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

▪Ford Focus
▪Kambio manuale
▪ Viti 2013▪
▪motor 1.6 Diesel ⛽ ▪
▪klm 215.195 ORIGJINALE ▪
▪KLIMA▪
▪KASETOFON ORIGJINAL▪
▪Xhama elektrike ▪
▪Sendiljet me ngritje në lartësi▪
▪Airbag(SRS), ABS▪
▪Timon hidraulik ▪
▪ 2 Çelësa , Mbyllje qëndrore ▪
▪Goma 85%▪
▪Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar ▪
▪Dogane e Paguar ,E sapo ardhur nga italia
Cmimi 6500Euro Pak i Diskutushem

  • 068Show phone
  • Fier
  • 14 November 2023
Support Ukraine