Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Ford Focus

€5,900
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Ford focus
Viti prodhimit : 2013
Forca motorike : 1.6
Karburanti : Benzin
Kambi : Manual : 5+1
Behet : 100 % Me gaz
Kilometra : 210740
Sensor : Shiu
Klima
Goma : 100 %
Xhamat : Zinj
Serdilet : Me Ngroje
Me butona ne timon
CD PLAY NAVI MATH USB AUX
Me taksa te paguara per nje vit
Makina eshte ok si brenda dhe jasht
Çmimi : 6400 €

  • 069Show phone
  • Fier
  • 25 February 2023
Support Ukraine