2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 photos

2011' Ford Focus

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,990
Published 23 April 2024ID: bQHAiJ

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Ford Focus

Edhe mund te nderrohet me makine te vogel te viteve 2009_2010 kamjo automat, si toyota yaris, skoda fabia. Makina eshte e porsa ardhur nga jashtë me dogane te paguar dhe siguracion per nje vit deri ne Mars 2025.Makina eshte ngjyre e zezë perle dhe në gjendje shume te mire.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose tel

Support Ukraine