Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Ford Focus

€5,800
2009' Ford Focus photo #1
2009' Ford Focus photo #2
2009' Ford Focus photo #3
2009' Ford Focus photo #4
2009' Ford Focus photo #5
5 photos
Body: Pickup
Age: 15 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

FORD FOCUS
TITANIUM
VITI 2009
βœ… 2.0 BENZINE
βœ… 145 kuaj fuqi
βœ… Kamjo Automatike
βœ… 176.000 km, cdo gje me liber servisi
βœ… Sensore Parkimi
βœ… Disqe Alumini 16
βœ… Xhama Elektrike
βœ… Xham para & prapa me rezistence
βœ… Sensore dritash dhe shiu
βœ… Xhama te zinj
βœ… Ne gjendje perfekte
βœ… Sedilje me ngrohje
βœ… Impiant gazi Landirenzo me 5 vite garanci i montuar ne 2022
βœ…Dokumentat deri ne dhjetor 2024
Cmimi 5800 euro

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 12 February 2024
Support Ukraine