Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Ford Focus

€5,500
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

ford focus fundi i vitit 2009i sapo ardhur nga zvicera 2.0 tdci sh ekonomike dhe e shpejt kambio automatike cruis controll xhama elektrik ac abs esp drita auto sensor shiu aux cd mp3 disqe alumini makina eshte makina eshte me kilometra origjinale ku mund te kontrollohet leht te perfaqesia e fordit dhe eshte ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim mund te kontrollohet ku te keni deshironi. Cmimi diskutueshem 5500€

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 30 March 2022