Bookmark This

2009' Ford Focus

€3,950
Report This Ad!
  • 2009 Ford Focus in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 benzine ( i pershtatshem per impiant gazi)kambio manuale, viti prodhimit 2009, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb, komanda ne timon, xhama+pasqyra eklektrike, pilot automat,xhama te zinje origjinale, disqe 17 goma te reja,liber sherbimi fordi 183000 km origjinale

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 August 2020