Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Ford Focus

€3,700
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje te mire si motorike dhe xhenerike, model GIA, e ardhur nga Germany, inpjanti gazit i hedhur te Eltoni Redi fush kruje, letra te paguara, xhamat me lishenc, super ekonomike ne gaz, sensor parkimi kamer parkimi. Okazion pak dite me kete cmim

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 20 June 2022
Support Ukraine