Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Ford Focus

€3,999
2008' Ford Focus photo #1
2008' Ford Focus photo #2
2008' Ford Focus photo #3
2008' Ford Focus photo #4
2008' Ford Focus photo #5
2008' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Ford Fucus 2008 Manual .
Gjerndje shum e mire motorrike dhe generike.
Disqe alumini 17 origjinale fordi.
Klima bilocale.
Gomat te reja.
Xhamat e mbrapa te zinj me certificate, deri.me qershor 2025.
Kasetafon Android
Siguracion dhe taksa te prera ne qershor.
Kolaudimi tjeter qershor 2025.
I diskutueshem pasi te shikohet.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 16 December 2023
Support Ukraine