Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Ford Focus

€3,700
2007' Ford Focus photo #1
2007' Ford Focus photo #2
2007' Ford Focus photo #3
2007' Ford Focus photo #4
2007' Ford Focus photo #5
2007' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

🚘Ford Focus 2007 🚘
🔵Forca Motorike : 2.0 Turbo
🔵Lloj i Kamjos : Manuale 6+R
🔵Karburanti: Naft
🔵Viti i Prodhimit :2007
🔵Sensor Parkimi ,Sensor Shiu , Pilot Automatic
🔵Komanda ne Timon , Goma te rreja 100% ,Vaj filtra
🔵Tapiceri shum e paster
🔵Komanda ne Timon
🔵Kompjuter Bordi
Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku te deshironi
Cdo sherbim i bere.Set faze, ferrota,vaji+filtra
Makina eshte ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoj per asnje sherbim ekstra,per me shume info kontaktoni
📍Te gjitha sherbimet te bera tek Konçesionari Ford📍
OKAZION 3700💶 Cel WHATSAPP

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 31 January 2024
Support Ukraine