Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Ford Focus

€2,200Neg
2004' Ford Focus photo #1
2004' Ford Focus photo #2
2004' Ford Focus photo #3
2004' Ford Focus photo #4
2004' Ford Focus photo #5
2004' Ford Focus photo #6
2004' Ford Focus photo #7
7 photos
Body: Sedan - 5 doors, 5 places
Condition: Good
Previous owners: 1
Age: 19 years
Mileage: 238361 km
Displacement: 1800 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 5 gears
Exterior color: Black
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Steering
Exterior: New Tires, Alloy Wheels, Fog lamps, Rear Wiper
Safety: Driver Air Bag, Passenger Air Bag
Electronics: AM/FM Radio

Ford Focus
Viti 2004,1.8 nafte,manual
Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike dhe motorrike,me letra te paguara siguracion + taksa deri ne shtator 2024 dhe kontrolli teknik deri ne nentor 2025.
Disponon kondicioner ne gjendje shume te mire,kasetofon me radio ne gjendje pune,disqe alumini origjinale
Te gjitha sherbimet xhenerike dhe motorrike jane kryer ne kohe dhe nuk ka patur defekte te renda.
Makina ndodhet ne Tirane,tek Kristal Center,komuna e parisit.
Cmimi eshte i diskutueshem pasi te shihet nga afer.

  • 069Show phone
  • Aldo
  • Tirane
  • 21 November 2023
Support Ukraine