Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2000' Ford Focus

€1,850
2000' Ford Focus photo #1
2000' Ford Focus photo #2
2000' Ford Focus photo #3
2000' Ford Focus photo #4
2000' Ford Focus photo #5
2000' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 24 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Green

Shitet Ford Focus me portobagazh.
1.8 Naftë
Viti 2000
Manual
Në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike.
Shitet për arsye mos përdorimi.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 20 January 2024
Support Ukraine