Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Ford Fiesta

€9,600
2018' Ford Fiesta photo #1
2018' Ford Fiesta photo #2
2018' Ford Fiesta photo #3
2018' Ford Fiesta photo #4
2018' Ford Fiesta photo #5
2018' Ford Fiesta photo #6
6 photos
Expired
3 months, 1 week ago
Age: 5 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Kambio Automatike.
Motorr 1.6 Benzinë, i kthyeshëm 100% me gaz.
Makina eshte e sapo ardhur, Targa shqiptare, Siguracion taksa deri ne gusht 2024, Kolaudim 2025, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenereike.
Makina ka 164962 km origjinale me çertifikate nga vendi i origjines
Makina disponon Kompiuter Bordi.
Kamera parkimi mbrapa.
4 goma te reja.
Timon me komanda dhe regullim pozicioni.
Sinkronizim me telefonin tuaj (SYNC)
Komandim me zërin tuaj(voice comand)
Bluetooth conection
usb
aux
Air condition.
Ambient Light me ngjyra(RGB)
HILL ASIST, sistem kunder rreshqitjes ne kohe të lagësht.
Si dhe shume opsione te tjera ndihmese ne bord.

Support Ukraine